Kurtka Marcelina – w rewelacyjnej cenie

Dzisiaj chciałbym przedstawić świetną kurteczkę, która obecnie mamy w promocji. Jest to kurtka Marcelina, która prezentuje bardzo ciekawe rozwiązania. Kurtka Marcelina pochodzi od polskiego producenta, cechują ja doskonałe odszycie i interesujący fason. Kurtka Marcelina obecnie jest w promocji, dlatego poniżej zamieszczam więcej informacji na temat tej kurteczki. Myślę że jest warta zainteresowania.  Poniżej zamieszczam filmik reklamowy, zdjęcia oraz opisy tego produktu.

 

 

Kurtka Marcelina posiada ładny szalowy kołnierz. Jest zapinana na dwurzędowe guziki i posiada skórzany pasek. Dla kobiet, które nie lubią pasków nie ma problemu, ponieważ pasek można w każdej chwili wyjąć.  Kurtka Marcelina posiada lekko poszerzane rękawy z mankietami.

Bardzo dopasowany fason z pewnością podkreśli Twoją figurę. Kurtka Marcelina dostępna jest w kolorze czarnym, brązowym i szarym.

 

Kurtka bardzo ładnie się prezentuje – można ją nosić do spodni lub wąskich spódnic.  Materiał, z którego wykonana jest kurtka w kolorze czarnym to 70% wełna, 5 % inne włókna, 20 % poliester, 5% poliamid.

Kolor brąz występuje w delikatną jodełkę.  Materiał, z którego wykonana jest kurtka w kolorze brązowym to 70% wełna, 15 % poliester, 15% poliamid.

Materiał, z którego wykonana jest kurtka w kolorze szarym to 15% wełna, 60 % poliacryl, 15 % poliester, 10% poliamid. Kurtka Marcelina bardzo dobrze się nosi. W tej chwili mamy promocję na ten model. Można go kupić w naszym sklepie internetowym :

www.kiermaszmody.pl

 

Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *