Jak wygląda procedura zwrotu w sklepie kiermaszmody.pl ?

Witam

Dzisiaj postaram się wyjaśnić krok po kroku jak wygląda procedura zwrotu produktów zakupionych w naszym sklepie internetowym kiermaszmody.pl

 

buying-15810_1920

Sprzedajemy odzież i zdajemy sobie sprawę z tego, że kupowanie płaszczy, kurtek, marynarek i sukienek na odległość za pośrednictwem internetu wiąże się z pewnymi problemami.  Nasze klientki przymierzają dopiero towar w domu po otrzymaniu przesyłki. Często zdarza się że zakupiona odzież nie będzie spełniała Twoich oczekiwań.

W takich przypadkach zawsze masz prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. 

Prześledźmy po kolei procedurę zwrotu odzieży w naszym sklepie internetowym.

  1.  Otrzymałaś przesyłkę przykładowo 1 grudnia 2014 r. Przymierzyłaś zakupiony płaszcz i jednak stwierdziłaś że nie spełnił on Twoich oczekiwań. Nie ma problemu. Do każdej paczki załączamy kartkę z informacją co w takiej sytuacji zrobić.  Z jednej strony kartki znajduje się formularz zwrotu, z drugiej instrukcja jak sprawnie załatwić zwrot towaru.
  2. Na zwrot towaru masz 14 dni. Towar musi posiadać metki i być nie używany. Skontaktuj się z nami telefonicznie (pod numerami 533 820 644 lub 502 245 646) lub mailowo (trend.sc @ wp.pl) i poinformuj nas że chcesz zwrócić towar. Nie musisz się tłumaczyć, przysługuje Ci prawo zwrotu bez podania przyczyny.
  3. Wypełnij formularz zwrotu podając swoje dane kontaktowe oraz numer konta, na które zwrócimy pieniądze. Włóż formularz zwrotu do paczki. Pamiętaj też o paragonie.
  4. Zapakuj płaszcz w pudełko, w którym wysłaliśmy go do Ciebie. Zapakowany płaszcz odeślij do nas (najlepiej pocztą). Koszt odesłania pokrywa kupujący, za pośrednictwem poczty to ok 13-15 zł Paczkę można śledzić na stronie http://emonitoring.poczta-polska.pl/ podając numer paczki. Dzięki temu sprawdzisz czy przesyłka do nas dotarła.
  5.  Jak tylko paczka do nas dotrze, zwrócimy Ci pieniądze na podane przez Ciebie konto bankowe. Trwa to przeważnie 1 -2 dni robocze od momentu otrzymania przesyłki. Zwracana kwota to cena zakupionego płaszcza + koszt przesyłki.

Jak widzisz nie taki diabeł straszny jak go malują 🙂

Jeżeli nie jesteś pewna rozmiaru to polecam zamówić kilka płaszczy w różnych rozmiarach, przymierzyć je w domu i wybrać właściwy. Pozostałe płaszcze do nas odesłać, a my zwrócimy pieniądze.

Bardzo ważna sprawa. Koniecznie odeślij towar na adres naszego głównego magazynu . Adres ten podajemy także w instrukcji załączonej do paczki:

TREND s.c magazyn główny

P. Dobrzyński, R. Dobrzyński

ul Konfederacji Tatrzańskiej 1a

34-400 Nowy Targ

Dlaczego to jest takie ważne?

Ponieważ często wysyłki towarów odbywają się z różnych miast na terenie Polski. Nasza firma organizuje także stacjonarne targi odzieżowe, dlatego zwróć proszę uwagę na fakt, że adres nadawcy na paczce nie zawsze jest zgodny z adresem siedziby.  Koniecznie zwróć towar na adres podany w instrukcji załączonej do paczki.

Jeżeli masz pytania to zadaj je w komentarzu.

Pozdrawiam

Paweł Dobrzyński

www.kiermaszmody.pl

 

 

Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *