Kupiłam płaszcz i chcę wymienić na inny rozmiar – co robić?

W tym wpisie postaram się wyjaśnić w jaki sposób wymienić towar zakupiony w naszym sklepie na inny rozmiar. Ten artykuł jest uzupełnieniem innego wpisu na tym blogu, w którym wyjaśniałem w jaki sposób zwrócić towar. Artykuł ten znajdziesz tutaj.

 

photo-1416339698674-4f118dd3388b

 

Co zrobić w przypadku, kiedy potrzebuję wymienić kurtkę na inny rozmiar?

Po pierwsze skontaktuj się z nami, aby potwierdzić dostępność właściwego rozmiaru. Czasami zdarza się, że rozmiarówki dostępne na stronie są niepełne, albo rozmiar dostępny na stronie faktycznie w rzeczywistości się wyprzedał. Staramy się żeby rozmiarówka dostępna w sklepie była jak najbardziej wiarygodna, jednak zdarzają się czasem pomyłki.

Kiedy potwierdzimy dostępność rozmiaru, rezerwujemy towar dla Ciebie i czekamy na przesyłkę. Spakuj płaszcz i wyślij go do nas, załączając do paczki paragon oraz informację na kartce na jaki konkretnie rozmiar chcesz wymienić kurtkę. Jedyny koszt jaki ponosisz to koszt przesyłki zwrotnej do nas.

Po otrzymaniu przesyłki, wymieniamy płaszczyk i odsyłamy do Ciebie.  Nie naliczamy dodatkowych kosztów przesyłki.

Zachęcam, aby już na etapie składania zamówienia wybrać sobie kilka rozmiarów do przymierzenia. Oszczędzi Ci to czasu i pozwoli porównać rozmiar mniejszy i większy. Niepasujące rozmiary możesz do nas zwrócić, tak jak to opisałem w artykule opisującym zwrot towaru w naszym sklepie.

 

Ważna uwaga – w przypadku wymiany zawsze odsyłaj paczkę zwrotną na adres naszej siedziby tj

TREND s.c

P. Dobrzyński R. Dobrzyński

os Bór 1a/17

34-400 Nowy Targ

Życzę Ci udanych zakupów w naszym sklepie kiermaszmody.pl

 

 

Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *